Dış ve iç dekorasyonun en önemli parçalarından olan duvar kağıdı, hem oldukça pratik hem de oldukça dekoratiftir. Ev, işyeri ya da ofis dekorasyonunuz için aklınızda canlandırdığınız bir dekorasyon var diyelim; bunu resmetmek ne kadar zor olurdu değil mi? Tam bu noktada duvar kağıtları devreye giriyor  3d duvar kağıdı, şehir duvar kağıtları, gökyüzü duvar kağıdı ya da size özel duvar kağıdı gibi seçeneklerle tarzınıza diyecek yok.

DUVAR KAĞIDI NASIL  SEÇİLİR?

Aslına bakarsanız bu tamamen sizin zevkinize kalmış.. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta sade duvar kağıdı mı yoksa renkli canlı bir duvar kağıdı mı istiyorsunuz? Örneğin çocuk odası için duvar kağıdı seçerken tamamen özgür davranabilirsiniz. Öte yandan ofisiniz için duvar kağıdı seçecekseniz: işinizin türüne ve sizi temsil eden bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Örneğin bir mimar ofisi için açık renk tonlarında sade ve şık bir duvar kağıdı çok iyi bir fikirdir. Bir tasarım ofisi içinse, adeta fırçayı rastgele savurmuşcasına olan renkli duvar kağıtlarını bile tercih edebilirsiniz..

Dekorasyon hizmetlerimizde kullandığımız duvar kağıtlarının yırtılan veya bozulan yerlerini tamir etmek kolaydır. Kullandığımız duvar kağıtları iyi korunarak uzun yıllar dayanıklı kalır. Defalarca silinebilir. Duvar kağıtlarımız su geçirmez ve nemden etkilenmez. Alev almaz yapıdadır. Konusunda uzman ekibimize danışarak uygun bütçe seçenekleri ile duvar kağıdı ve kurulum - montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Duvar kağıdı hizmetimizde size sunmuş olduğumuz duvar kağıdı kataloğundan, internetten ya da tamamen size özel olacak bir duvar kağıdı seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizi bizimle paylaştığınız takdirde keşiften sonra size teklifte bulunur ve yanıtınıza göre sizlere yardımcı oluruz. Duvar kağıdı hizmetimizi de Kocaeli‘nin her yerinde ve yakın çevresinde sunarken, proje bazlı olarak ülke genelinde de duvar kağıdı hizmeti sunmaktayız.